1. ÜLDTINGIMUSED
Käesolevad müügitingimused kehtivad Avira Puhastus OÜ (edaspidi „Müüja”) kuuluvast e-poest (aadressil:  www.riietepood.ee) tehtud tellimustele, millega sõlmitakse müügitehing Müüja ja kaupa telliva isiku (edaspidi ” Tellija”) vahel.

2. MÜÜGITEHINGU JÕUSTUMINE
www.riietepood.ee e-poes tellimuse vormistamisega kinnitab Tellija, et ta on tutvunud käesolevate müügitehingu tingimustega ja nõustub nendega. Avira Puhastus OÜ omapoolsest nõustumisest Tellijat eraldi ei teavita. Avira Puhastus OÜ loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub tellimust täitma.

3. MÜÜGITEHINGU HIND JA KOHALETOIMETAMISE TEENUSTASU
Ostukorv/Tellimus lehel saab soovi korral veel muuta ostukorvi sisu. Pärast tarneaadressi sisestamist ning tellimuse kinnitamist enam ostukorvi sisu muuta ei saa ning ostukorv tühjendatakse toodetest. Kui katkestate tellimuse pärast tellimuse sisestamist, tuleb kaubad ostukorvi uuesti valida.
3.1. E-poest tellitud kauba eest saab tasuda Swedbanka.
3.1.1. E-poest tellitud kauba eest võib tasuda ka sularahas, kauba kättesaamisel.
3.1.2. Arvega tasudes saadetakse automaatselt peale tellimuse kinnitamist Ostjale e-postiga arve PDF kujul. Peale arve laekumist saadame kauba Tellija andmetes märgitud aadressil hiljemalt kahe (3) tööpäeva jooksul.
Juhul, kui tellimuse edastamisest Müüjale on möödunud 2 tööpäeva ja Tellija poolset makset ei ole laekunud Müüja arvelduskontole, tühistab Müüja tellimuses olevate kaupade broneeringu! Makse hilisema laekumise korral Müüja arvelduskontole ei garanteeri Müüja tellitud toodete olemasolu laos.
Juhul, kui soovite tellimust tühistada peale tellimuse kinnituse saamist, saatke e-kiri oma sooviga aadressile info@riietepood.ee

3.2. Ettetellimisega tooted (Tellimisel lasteriided)
3.2.1. Tellimuse täitmiseks kulub kuni 2 nädalat.
3.2.2. Kui ostukorv sisaldab ka tooteid mis on kohe laos saadaval, toimub postitus koos tellitavate toodetega st. kahe nädala jooksul.

3.3. Kinkekaart
3.3.1. Ostetud/võidetud kinkekaarti ei saa vahetada rahaks ega kompenseerita vahet, kui ostusumma on kinkekaardi väärtusest väiksem.

3.4. Tarneviisid
3.4.1. Tellitud kaupade hinnale lisandub kohale toimetamise teenustasu ehk postikulu, mille hind sõltub tellimuse kättetoimetamise viisist:
Eesti Postiga saadetakse Tellijale pakk postkontorisse. Paki saatmiskulu on 4 euri, olenemata paki suurusest. Pakk jõuab Tellija elukohajärgsesse postkontorisse postitamise päevast ülejärgmisel tööpäeval. Postisaadetise saabumise teade jõuab tellija postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval.

 

ELS Kuller (Eesti piires) 6.00 €
Kauba toimetab Teile Eesti Posti kuller.
Kaubad toimetatakse kohale esmaspäevast reedeni kella 8.00-20.00.  Kui kulleril ei õnnestu Teiega kokkuleppida (telefon ei vasta) kättetoimetamisaega üleandmise päevale järgneva kolme päeva jooksul, viiakse saadetis väljastamiseks postiasutusse. Saajale edastatakse postisaadetise saabumise teade saadetise väljastuskoha ja aja kohta.

Käest kätte
Käest kätte on võimalik kaupa osta ilma postikuluta, ainult eelnevalt kokkulepitud asukohas (Kristiine linnaosas). Kättetoimetamine on kokkuleppel, millel puudub igasugune tarnetähtaeg.

4. TELLIJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA
Tarbijal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a. tagastamisega seotud kulud).
Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil info@riietepood.ee Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.
Tarbija peab kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul avalduse tegemisest.
Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul tellimusest taganemise avalduse jõudmisest müüjani.

5. MÜÜJA VASTUTUS
Juhul, kui tellitud kaup on defektne, ostab Müüja kauba tagasi vastavalt kauba eest tasutud tegelikule väärtusele. Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, hooldamise või rikkumise tõttu.
Toodetele kehtib pretensiooni esitamise õigus vastavalt seadusele (VÕS § 218 lg 2).
Tarbija peab müüjat ilmnenud defektidest teavitama esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 2 kuu jooksul puuduse ilmnemisest.

7. MÜÜJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA
Müüjal on õigus tellimuse alusel müügitehingust taganeda juhul, kui tellitud kauba varud on laost otsa saanud. Müüja informeerib Tellijat nimetatud juhtumist esimesel võimalusel e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tasunud müügitehingu hinna ja Müüjal ei ole võimalik tellimust täita, kuna soovitud kaupa laos ei ole, tagastab Müüja tellimuse eest tasutud summa hiljemalt 5 tööpäeva jooksul Tellija arvelduskontole.

8. ISIKUANDMETE KAITSE
Isikuandmed, mis on Tellija poolt sisetatud riietepood.ee e-poe registreerimisvormil tellimuse tegemiseks, on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel. Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks ja Tellijatega suhtlemiseks.

Kui Teie poolt antud meiliaadressile ei tule tellimuse kinnitust või mõnel muul põhjusel ei ole te kindlad, kas tellimus sai soovitult edasi antud, palun võtke meiega kindlasti ühendust telefoni või e-posti teel, mille leiata kontakti lehelt.

Lisainfot saate telefonil 56642564 või e-postiga info@riietepood.ee
E-poest ostetud kaupadega seotud kaebused tuleb edastada aadressile: Avira Puhastus OÜ, Mehaanika 7, Tallinn 10616 või e-posti aadressile: info@riietepood.ee.